BEŞ YILDIZLI BİR HAYATIN KAPISI SİZLER İÇİN ARALANIYOR
Hayattan daha iyisini bekleyenler için, Çerkezköy'ün yeni merkezinde, her detayında lüks ve konfor düşünülmüş yepyeni bir adres var. Projemizi toplam 7000 m2 alan üzerinde %55'ini peyzaj ve sosyal alanlara ayırarak, 4 blok ve 124 daireden oluşturuyoruz. Projede, ihtiyaca uygun olarak 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor.

Modern tasarımı, teknolojiyi ve her daim konforlu mekanları bütünleştiren Green Town, beklediğinizden çok daha fazlasını size ideal lokasyoda sunuyor.

KEYİFLİ ZAMANLAR İÇİN YEMYEŞİL ALANLAR
Çocuğunuzun çimlerde koşup top oynayacağı, uçurtma uçuracağı... Sizin kamelyaarda oturup, sohbet edebileceğiniz, tabiata dokunabileceğiniz, ruhunuzu dinlendirebileceğiniz, kısacası insanları pozitif enerjiyle besleyen yemyeşil bir alan hayal edin.

img_divider

ÇOCUKLARINIZA KALAN MUTLU HATIRALAR
Green Town'da açık çocuk havuzunun keyfi bambaşka. Çocuklarınız suyun rahatlatıcı etkisiyle eğlenirken siz de gün boyu güneşlenip, mutluluğunuza mutluluk katacaksınız. Kuş seslerinin çocuk seslerine karıştığı neşeli bahçenizin havuzunda stresinizi atarken, şehrin içinde tatil yapmanın tadını çıkaracaksınız.

ÇOCUKLARA ÖZEL OYUN ALANLARI

Çocuk oyun alanları , araç trafiği endişesi yaşamadan çocuklarızın arkadaşlarıyla bir arada olmalarını, hem enerjilerini harcamalarını hem de neşe dolu vakit geçirmelerini sağlayacak. Kapalı çocuk oyun alanında çocuklar oyuna doyacak, neşeli kahkahaları yüzlerinden hiç eksik olmayacak.

Ayrıca hobi odasında bir yandan arkadaşları ile sosyalleşirken diğer yandan yetenek ve yaratıcılığını geliştiren aktivitelerde bulunacaklar.

img_divider

img_divider

KAPALI OTOPARK VE GÜVENLİK

Green Town'da güvende olmanızı sağlamak için teknolojisinin tüm avantajlarından yararlandık. Site içerisindeki kapalı devre kameralar, kapalı otopark, 24 saat güvenlik hizmeti, görüntülü intercom ve daha bir çok ayrıcalık ile kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacak her türlü ayrıntı düşünüldü.

img_divider

Genel Özellikler

Kapalı Otopark
  Güvenlik Bağlantılı Görüntülü Diafon
  Merkezi Çöp Sistemi
 Çok Amaçlı Saha
  Playstation & Bilardo & Masa Tenisi
Çamaşır Odası & Giyinme Odası & Vestiyer & Kiler
Klima & Kombi & Ankastre Set
Her Odaya Özel Uydu Bağlantısı
  Seyir Teraslı Çatılar

Hayatımızda vazgeçilmez hale gelen spor, Green Town'da daha keyifli. Proje kapsamında bulunan kapalı spor salonunda ileri standartta kardiyo aletlerinin yanısıra, fitness center olanakları da sizlere sunuyoruz.
Green Town'un içinde yer alan ve yaz-kış günün her saati kullanabileceğiniz sauna ve Türk hamamı sağlığınıza sağlık katarken, formunuz da göz kamaştıracak.
Sağlıklı bir yaşam için ihtiyacınız olan herşey artık çok yakınınızda. Green Town içerisinde bulunan sauna ile ter atarak sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralayabilirsiniz.

img_divider

Kat Planları