Güçlü İnşaat

Faaliyetlerimize 1997 yılında kurulduğu Güçlü İnşaat ve Doğalgaz olarak başlanmıştır. 2009 yılına kadar İstanbul'da birçok inşaat projesine imza atmış olan firma 2009 yılından itibaren inşaat sektörüne Trakya bölgesinde devam etmektedir. Güçlü inşaat olarak her yeni projede daha yenilikçi ve ihtiyaçlara cevap verebilecek tüm detayların düşünülmesi amaçlanmıştır.

İnşaat sektörünün yanında doğalgaz ve mekanik sektöründe de tecrübesiyle ile başarılı işlere imza atmış ve imza atmaya devam eden Güçlü İnşaat & Doğalgaz inşaat sektörünün gözdesi İstanbul'da da yapı şirketlerinin çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

Biz Güçlü İnşaat olarak, işimizin sadece binalar, iş merkezleri yapmak olmadığının bilinci ile geçmişin mirasını, bugünün gereksinimleri ve gelecek nesillerin bizden beklentilerini hiç unutmadan 18 yılı aşkın süredir yepyeni yaşamları ısıtmakta ve inşa etmekteyiz.

1997
İşletme Kuruluşu
1997 yılında kurulan Güçlü İnşaat & Doğalgaz ağırlıklı olarak doğalgaz projelerinin gerçekleştirilmesinde faaliyet göstermiştir.
2004
İnşaat Sektörü
İnşaat Projelerine ağırlık verilerek İstanbul'da çeşitli apatmanlar ve siteler yapıldı.
2016
GreenTown Projesi
2009 yılında inşaat projelerine başlayarak gerekli tecrübesi edinen Güçlü İnşaat Çerkezköy'de GreenTown projesine başladı.